Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/voplt/domains/vop.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/voplt/domains/vop.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 579
OrthoAligner – Paciento skiltis : VISI ODONTOLOGIJOS PRODUKTAI
nuotrauka

OrthoAligner – Paciento skiltis

 

Naujausių šiuolaikinių ortodontinių technologijų dėka, pavyko sukurti ortodontines kapas, kurios atlieka dantų tiesinimo funkciją. ‘’OrthoAligner’’ – kapos pagamintos iš skaidraus, biologiškai suderinto ir nežalingo žmogaus organizmui plastiko. Ši technologija suteikia galimybę išvengti padidinto aplinkinių dėmėsio, kuris patyrimas nešiojant įprastus breketus, ar kitus ortodontinius aparatus.

orthoaligner                20170224_155611

OrthoAligner skaidrių ortodontinių kapų privalumai:

  • Veiksminga
  • Greita
  • Patikima
  • Plačios galimybės
  • Įprasta burnos higiena
  • Vizualiai sunkiai pastebima
  • Jokių metalinių detalių
  • Prieinama kaina
Gydymo metodų palyginimas:
OrthoAligner Breketai
Individualumas Sudaromas individualus gydymo planas. Gaminamos tik konkrečiam pacientui skirtas ortodontinės kapos. Sudaromas individualus gydymo planas. Gydymo metu breketai pritvirtinami prie dantų paviršiaus.
Efektas Danties pasislinkimą į teisingą padėtį nukreipia ortodontinė kapa. Danties pasislinkimą į teisingą padėtį nukrepia breketai ir vielos lankas.
Estetinis vaizdas ‘’OrthoAligner’’ pagamintos iš skaidraus, nekenksmingo organizmui plastiko, kuris priglunda prie dantų paviršiaus. Breketai gaminami iš metalo arba kitų medžiagų. Pritvirtinami prie dantų paviršiaus.
Aplinkinių dėmesys į burnos ertmę Išvengiamas aplinkinių dėmesys, nes “OrthoAligner’’ pagaminta iš skaidraus plastiko. Breketai pritraukia aplinkinių dėmesį.
Kalbos arba artikuliacijos sutrikimai Nesutrinka, nes kapos yra maksimaliai prigludusios prie dantų paviršiaus. Gali sutrikti.
Burnos ertmės audinių dirginimas ir pažeidimas Jokio dirginimo ar pažeidimų. Breketų dalys yra tvirtinamos prie dantų paviršiaus, todėl jos dirgina burnos audinius.
Nesudėtinga burnos higiena Kapos lengvai nuimamos, todėl tai gerokai palengvina dantų valymą. Breketai pritvirtinami su ortodontiniais klijais, jų nuimti negalima.
Galimas karieso atsiradimas po gydymo Kariesas neatsiranda, nes nepasunkėja dantų valymas.

Sudėtingas dantų valymas, todėl yra didesnė tikimybė karieso atsiradimui.

Nori ”OrthoAligner”? No ko pradėti? Kur kreiptis?

”OrthoAligner” bendradarbiauja su odontologijos klinikomis kurių sąrašą rasite sugrįžę į skiltį ”OrthoAligner”. Klinikose dirbantys specialistai mielai ir geranoriškai atsakys į jus dominančius klausymus, suteiks konsultaciją.

Deja ne visada įmanoma pirmo vizito metu nustatyti ar šis gydymo metodas gali būti pritaikytas Jūsų atvejui. Todėl ”OrthoAligner” komanda ištirs Jūsų sąkandį, pristatys gydymo planą nemokamai. Visa tai palengvina apsisprendimą ir leidžia patyti galutinį rezultatą – šypseną kurią turėsite po gydymo.

Klinikų kontaktai: Add-Google-Maps-to-Your-Site-Can-Make-a-Great-Feature-713x420

Parsisiųskite produkto techninę specifikaciją

Užsakymo forma

Jūsų žinutė buvo sėkmingai išsiūsta !
Jūsų žinutės išsiūsti nepavyko, bandykite dar kartą !

Papildoma informacija